Praxe v oboru restaurování nábytku

Na této stránce můžete nahlédnout do výčtu restaurátorských ateliérů, dílen a institucí ve kterých jsem měl možnost určitý čas působit.

Restaurování na zámku Slavkov u Brna Austerlitz

Na slavkovském zámku každoročně porbíhá dvouměsíční restaurátorský cyklus, kde mohou návštěvníci zámku nahlédnout pod ruce restaurátorům. Akce probíhá pod zaštítěním VOŠ Restaurátorské Brno a vedením pedagoga a restaurátora Mgr. Radka Ryšánka.

Restaurátorský ateliér J. Filipa, Velké Meziříčí

Rodinný podnik s několika generační tradicí. Ateliér vede J. Filip se svým synem a kvalita spočívá především v dlouholetých tradicích a ověřených postupech.

Restaurátorský ateliér Mareka Přikryla, Přerov

Licencovaný restaurátor Marek Přikryl, DiS. je absolventem brněnské VOŠ Restaurátorské, má letitou praxi v oboru a vytříbenou restaurátorskou etiku. 

Restaurátorská dílna A. Q. ATTENTUS QUALITATIS

Dílna se specializuje na renovace, restaurování a rekonstrukce varhan. Má vysoký standart řemeslné kvality. 

Moravská Galerie, Brno 

V červnu 2016 jsem absolvoval odbornou praxi v depozitu dřeva, nábytku a hraček v Moravské Galerii, pod vedením správce depozitu restaurátora Jana Hrdiny, DiS.

Renovátorská dílna Novoretro, Brno

Jedná se o obchod, prodávající dobově populární nábytek z poválečné éry a doby komunistického Československa, také známí jako "Brusel". Součástí obchodu je také dílna, ve které se provádí renovace nábytku před jeho prodejem. 

Nábytek & Kunsthistorie, Bc. Vilém Urban, DiS.
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky